A.H.

 Iesvētes mācību sāku mācīties, jo ar mīļoto vīrieti vēlamies precēties baznīcā, Dieva priekšā. Sākumā tas likās pavisam nevainīgi, tikai kāzu dēļ, bez dziļākas domas, bet tagad pavisam noteikti varu apgalvot ,ka manas domas ir krasi mainījušās. Esmu atradusi ceļu pa kuru turpināšu iet.

Iepazīstot Dievu es iepazinu sevi. Dievs caur Jēzu man iemācīja, ka nav svarīgas ārišķīgās lietas ,bet gan tas, kas silda sirdi ne tikai man, maniem tuvajiem, bet arī viesiem pārējiem cilvēkiem man apkārt. Pēkšņi es vēlos darīt daudz labā, bet aizvien mazāk teikt, domāt vai pat darīt ko sliktu. Manās domās vel aizvien vēlas ielauzties ’’velna pakalpiņi ’’ , bet Dieva paraugs un tā tēls mani motivē un palīdz ar to cīnītie ,jo es zinu kam gribu līdzināties. Dievs manā ikdienā ir kā tāds saules stariņš un atgādinājums ,ka labais pastāv un man ir kur patverties. Man aizvien biežāk gribas viņu sadzirdēt caur Jēzu un Bībeles palīdzību , sajust to mīlestību ,labestību un galvenais nesavtību. Bībele man palīdz izzināt , iepazīt un sajust Dievu , nekad nebūtu domājusi , ka ar tādu aizrautību un nepacietību gaidīšu katru nākamo izdevību kad varēšu lasīt savu mīļāko grāmatu

Pateicoties Dievam es varu atskatīties pagātnē un pateikties pat to ,ka viss ir noticis tieši tā un ne savādāk. Katrs cilvēks un notikums ir bijis kā dāvana un laba pamācība tālākam dzīves posmam un sākumam. Ir tik ļoti daudz lietu ko es redzu un jūtu tagad ko agrāk es nespēju saskatīt un sajust. Man ir uzlabojušās attiecības ar maniem tuvajiem , jo esmu sapratusi , ka svarīgāk par visu ir redzēt, domāt un darīt pozitīvo nevis meklēt un saskatīt lietās, sarunās un darbos negatīvo un tas viss bez Dieva man nebūtu izdevies. Ļoti daudzās ikdienas situācijās es pieķeru sevi pie domas , ka tā es rīkojos, domāju un pat darīju agrāk , bet tagad es gribu darīt labu ne tikai savi ģimenei un draugiem , bet arī saviem brāļiem un māsām.

Esmu pateicīga , ka tas Kungs ir atradis mani un es Viņu. Varu viennozīmīgi teikt , ka mana dzīve ir mainījusies un ar lielu prieku un nepacietību gaidu visu pārējo ko Dievs man ir sagatavojis. Un jau te pat pēc pāris dienām gaida mūsu iesvētības kad beidzot būs mana pirmā un lielā tikšanās ar manu Tēvu debesīs.